Німецькі клініки

Впродовж багатьох років наша компанія Рулаком Консалт надає послуги з організації медичного обслуговування пацієнтів країн пострадянського простору в провідних медичних установах Німеччини

Рулаком Консалт - єдина організація, акредитована найбільшим приватним медичним концерном Німеччини «Асклепіос», у складі якого налічується понад 140 багатопрофільних, вузькоспеціалізованих клінік та установ соціального характеру у Німеччині та за її межами. 


 

 

Клініка Альтона

Клініка Альтона є першою клінікою в Гамбурзі, яка пройшла сертифікацію якості для німецьких медичних установ «KTQ», котра, починаючи з 2002 року, проводиться низкою німецьких експертних товариств та установ з питань прозорості та якості у сфері охорони здоров’я. Сертифікат «KTQ» являє собою підтвердження доброї репутації клініки і безперечної довіри. Близько 70 000 пацієнтів щорічно проходять обстеження та лікування у 18 підрозділах та міжгалузевих центрах цієї клініки. Вона має найбільше відділення по наданню невідкладної медичної допомоги в Гамбурзі та його околицях.

Вест Клиника

Вест Клініка, яка розташована в мальовничій парковій зоні на березі Ельби, окрім базових відділень має надсучасне устаткування для надання високотехнологічної допомоги літнім пацієнтам і особам, що страждають на цукровий діабет. Ця клініка має власний реабілітаційний центр, в якому успішно застосовуються численні програми для пацієнтів з різною патологією. Завантажити офіційну брошуру Вест Клініки (російською).

 

Клініка Норд

Клініка Норд спеціалізується на соматичних і психіатричних захворюваннях, має у своєму розпорядженні 1500 ліжок. Щорічно 2500 одиниць висококваліфікованого персоналу клініки надають професійну медичну допомогу понад 72 000 пацієнтів. Клініка Норд також має сертифікат KTQ. Завантажити офіційну брошуру Клініки Норд (російською).

 

 

Клініка Харбург

Клініка Харбург - шпиталь Університету Гамбург, загальна кількість ліжок - 731. Багатопрофільний стаціонар, сертифікований знаком якості «KTQ». У 2003 р. пологовий центр клініки Харбург був відзначений міжнародним сертифікатом якості ВООЗ і ЮНІСЕФ «Лікарня з особливим ставленням до немовлят». Завантажити офіційну брошуру клініки Харбург 1 (російською). Завантажити офіційну брошуру клініки Харбург 2 (російською).

 

Клініка Сант-Георг

Клініка Сант-Георг – це одна з найстаріших лікарень Гамбурга. Високотехнологічна медицина є основним девізом діяльності клініки. Об’єднаний серцево-судинний і діабетичний центри, центр онкології та гематології, центр хірургії і травматології - основні підрозділи Клініки Сант-Георг, яка має  понад 650 ліжок. Завантажити офіційну брошуру Клініки Сант-Георг (російською).

 

Клініка Бармбек

Клініка Бармбек - надсучасний шпиталь, побудований у 2005 році; має інноваційну управлінську та організаційну структуру, в основі якої - індивідуальний підхід до кожного окремого пацієнта. Біля 1300 співробітників клініки щорічно надають допомогу понад 80 000 пацієнтів із найрізноманітнішим спектром захворювань. Завантажити офіційну брошуру Клініки Бармбек (російською).

 

Клініка Вандсбек

Клініка Вандсбек має великий центр з надання невідкладної  медичної допомоги, у складі якого власна мобільна бригада і гелікоптерний майданчик. Клініка пропонує послуги як денного стаціонару, так і амбулаторії. Окрім 11 відділень клініка Вандсбек має геріатричний центр, який надає спеціалізовану допомогу літнім пацієнтам.