З чого розпочати?

1. Зателефонуйте нам на один з наступних номерів: + 38 067 233 04 04, + 38 067 443 72 47, тел./факс + 38 044 518 05 96, або надішліть повідомлення на info@rulacom.com.ua , стисло виклавши проблему.

2. Відправте на факс або на електронну пошту копії Ваших медичних документів, які в найкоротші терміни будуть надані німецьким лікарям для прийняття рішення по Вашому випадку захворювання. Це можуть бути знімки, виписки, медичні висновки, результати діагностичних та/або гістологічних досліджень, історія хвороби. В залежності від складності захворювання, відповідь з клініки надійде протягом 2-5 робочих днів.

3. Після вивчення Ваших медичних документів німецькими лікарями ми надамо Вам протокол діагностики та лікування, запропонований німецькою клінікою, а також повідомимо його попередню вартість.

4. Отримавши Вашу згоду на лікування в Німеччині у відповідності із запропонованим протоколом, ми допоможемо Вам якнайшвидше оформити німецьку візу, а також надамо підтримку у виборі авіаліній, бронюванні авіаквитків та готелю.

5. В аеропорту Німеччини Вас зустріне російськомовний координатор-перекладач, який  забезпечить Ваш трансфер до готелю чи безпосередньо до клініки, допоможе з виконанням усіх формальностей по Вашому розміщенню.